Svatební dorty Praha

Černý svatební dort s jedlým zlatem
Luxusní svatební kolekce
Svatební dort Melody
Svatební Topsy Cake s minidorty
Svatební dort Valencia
Svatební dort Manhattan
Svatební dort Nefertiti
Naked Cake s živými květy
Svatební dort marcipánovo-čokoládový s jahodami
Svatební dort Konopiště
Svatební dort Daniela
Svatební dort se vzorem Damašek
Svatební dort Luxury
Svatební dort Sychrov
Svatební dort Jemniště
Svatební dort Lilie
Svatební dort Madam
Svatební dort Ice Cake
Svatební dort Orchidej
Svatební dort Sofie
Svatební dort Karol
Svatební dort "čokoládová Daniela"
Svatební dort Venecia
Svatební dort Gabriela
Svatební dort Margarita
Svatební kolekce Nikola
Svatební dort Elle
Svatební dort s ornamentem Damašek s minidorty
Svatební dort Šarlota
Svatební dort Elizabeth
Svatební dort Adell
Svatební dort bříza
Svatební dort White Elegance
Dvoupatrový svatební dort Klasic
Svatební Topsy Cake
Svatební dort Trinity
Svatební dort "žlutá růže"
002
Svatební dort Arabela
Slavnostní dort s makronkami
001
002.JPG
003
004
005.JPG
svatba.1.
svatba.2.
svatba.555
svatebni.dort.
svatebni.na.web

Již 10 let se zabýváme uměleckou tvorbou luxusních svatebních dortů v Praze. Věnujeme maximální péči návrhu designu svatebního dortu, aby byl korunou svatební hostiny a perfektně ladil celkovému stylu a barvě svatby. Dorty připravujeme z nejkvalitnějších surovin a dbáme na to, aby byly nejenom krásné, ale také chutné. Sledujeme zahraniční novinky. Rádi Vám poradíme s návrhem a zasvětíme Vás do aktuálních módních trendů ve svatebních dortech. Připravujeme svatební dorty všech velikostí – malé do dvou pater, střední – tří a čtyřpatrové dorty, velké – pěti a šestipatrové dorty, a také nadstandardně velké dorty do velikosti až 200 porcí. Nahé svatební dorty, klasické svatební dorty, velké svatební dorty.

Všechny dorty dovážíme na místo svatební hostiny. Dorty vyžadují zvláštní péči a podmínky při převozu. Jsme zařízeni na tvorbu a dopravu svatebních dortů všech velikostí.

Připravujeme originální svatební dorty, luxusní svatební dorty, trendy svatební dorty, designové svatební dorty, moderní jednoduché svatební dorty, ale také klasické svatební dorty a svatební makronky. Tvar a počet pater, stejně jako složení jednotlivých pater je variabilní a můžete je libovolně kombinovat. Součástí naší nabídky jsou svatební minidorty a svatební cupcakes.

Exkluzivní svatební dorty - minidorty, cupcakes, kolekce - nahý svatební dort Praha - Naked Cake

Složení svatebních dortů: světlý, čokoládový, mramorovaný, oříškový korpus (a mnoho dalších); smetanové, čokoládové, oříškové, vanilkové s bílou čokoládou, pistáciové, tvarohové nebo jogurtové krémy (a mnoho dalších); čerstvé ovoce; marcipánový potah (pravý marcipán nebo kvalitní bílá potahovací hmota); jedlé marcipánové hmoty na zdobení; barva na přání, dle stylizace vaší svatby. Další možnosti zdobení jsou: svatební perličky, stuhy, květiny, figurky, prstýnky... Zvolte si složení, barvu a styl vašeho svatebního dortu, nebo nechte výběr jednoduše na nás. Dorty jsou vždy kvalitní, čerstvé a chutné.

Nejoblíbenější svatební dorty jsou marcipánové, vícepatrové, inspirované módou, nahé dorty (Naked Cakes). Podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie. Nejchutnější svatební dorty jsou podle Vašich reakcí lehké jogurtové, ovocné, smetanové s mascarpone nebo čokoládové. Populární jsou patra s různým složením. Tvar pater může být čtvercový, kulatý nebo kombinace tvarů. Připravujeme rovněž originální svatební dorty na vaše přání nebo tematické svatební dorty (např. golfový dort, motorkářský dort...). Oblíbené jsou také svatební kolekce s minidorty a cupcakes. Buďte nároční, rádi vám ve všem vyhovíme. Dalšími příležitostmi, ke kterým připravujeme dorty jsou bronzová svatba, stříbrná svatba, zlatá svatba a diamantová svatba. Svatební dort Praha. Svatba Praha.

Svatební dorty na zakázku Praha - Nahé svatební dorty Praha - Wedding Naked Cakes

 

Svatební dorty Liberec

© 2012 Dorty Havelková info@dortyhavelkova.cz