Dětské dorty Praha

Více fotografií najdete ve fotogalerii...

Dort jednorožci - Unicorn Cake
Dětský dort Popelka
Dětský dort Minnie
Dětský dort medvěd
Dort ježek

Zabýváme se uměleckou tvorbou originálních dětských dortů v Praze.  Mezi nejoblíbenější dorty pro děti patří dorty k prvním narozeninám. Naší motivací je potěšit malé oslavence, přispět ke krásným fotografiím z neopakovatelných narozenin a nabídnout všem hostům nejen krásný, ale také velmi chutný dort. Dort k prvním narozeninám bude součástí rodinného alba, a proto klademe maximální důraz na dokonalé provedení. Dorty pro děti jsou v poslední době nejoblíbenější narozeninové dorty. Velmi často tvoříme dětské dorty marcipánové. Mezi žádané motivy patří pohádkové postavy, zvířátka nebo veselé figurky. Dortíky pro děti tvoříme nejčastěji pestré a barevné. U pohádkových dortů klademe velký důraz na detaily pohádkových postaviček a celkové provedení. Zvolte si svoji oblíbenou pohádku nebo motiv a vyberte složení dortu, nebo nechte výběr na nás. Součástí naší nabídky je dovoz dortů pro Prahu a Středočeský kraj. Dětský dort Praha 1, dětské dorty Praha.

Složení dětských dortů: čokoládový, světlý, vanilkový, Red Velvet nebo oříškový korpus (a mnoho dalších); čokoládové, tvarohové, smetanové, pistáciové, mandlové nebo kávové krémy (a mnoho dalších); čerstvé ovoce; ochucený máslový krém; marcipánový potah (pravý marcipán nebo marcipánová potahovací hmota); jedlé marcipánové hmoty – zdobení a postavičky. Vše je kvalitní, čerstvé a chutné.

Mezi nejpopulárnější dětské dorty patří: dort Barbie, dort Minnie, dort Mickey Mouse, Mickeyho klubík, dort Hello Kitty, dort pohádkový zámek, dort ledové království, Anna a Elza, dort Shrek, Frozen, želvy ninja, Trolls, Cars, cake, dort Popelka

Exkluzivní dětský dort Praha

Dětské dorty na objednávku, L.O.L. Surprise! cakes, dorty LOL

 

© 2012 Dorty Havelková info@dortyhavelkova.cz